На Городенківщину доставлено гуманітарну допомогу
Дата: 22.10.2022 16:12
Кількість переглядів: 153
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1.5/16/1f4e6.png)
Сьогодні, за сприяння Івано-Франківської обласної військової адміністрації, Городенківська територіальна громада отримала від Міжнародної організації з міграції 150 гігієнічних наборів для сімей внутрішньо переміщених осіб.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1.5/16/1f4e6.png)
Ці пакунки невдовзі зможуть отримати малозабезпечені сім'ї ВПО, багатодітні, чи ті внутрішньо переміщені сім'ї в яких виховуються діти з інвалідністю.
« повернутися