Мобільна майстерня TOLOCAR
Дата: 24.10.2022 14:33
Кількість переглядів: 185
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/16eaadc3529903073bb02a12b880f137.jpg)
Сьогодні в наш ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ завітала мобільна майстерня TOLOCAR.
Вихованці та керівники гуртків закладу мали змогу ознайомитися з 3D друком, створити власний виріб за допомогою комп'ютерних програм та роздрукувати його. А ще цікавим сюрпризом для учасників заходу стало пригощення під час невеличкої перерви.
Цікаві розповіді про 3D програмування і друк Кості та Дениса неабияк сподобалися дітям та дорослим, тож з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей з командою TOLOCAR в ЦДЮТ!!!