ПРОДОВЖУЄМО ДОПОМАГАТИ ЗАХИСНИКАМ
Дата: 14.11.2022 14:42
Кількість переглядів: 199
Нещодавно Городенківська громада передала бійцям, уродженцям нашої громади, на передову, для пришвидшення довгоочікуваної перемоги зимове спорядження та військову амуніцію.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
Окрім цього вихованці Городенківського ЦДЮТ виготовили для захисників обереги та намалювали патріотичні малюнки.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
Наші захисники вже отримали гостинці від Городенківщини, та навіть зробили фото звіт про доставку. Військові дякують усім за допомогу та щирі побажання.
Слава Збройним Силам України! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Разом до Перемоги!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися