Засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
Дата: 18.11.2022 12:30
Кількість переглядів: 80
Відбулося засідання комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, на яку на запрошення міського голови завітав директор філії АТ "Східна" Прикарпаттяобленерго Микола Гунько.
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f4a1.png)
Микола Іванович роз’яснив, що через атаки енергосистема України зазнала безпрецедентних руйнувань і електроенергії критично недостатньо, щоб забезпечити область світлом.
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f4a1.png)
Щоби не допустити масштабних і складних аварій на мережах, НЕК «Укренерго» намагається збалансувати енергосистему. Наразі енергетики не мають можливості дотримуватися жодних графіків, натомість вони намагаються хоч якось збалансувати майже зруйновану ворогом українську енергосистему.
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f4a1.png)
Тому тих у кого не буде світла, просимо про розуміння, адже в країні війна. Споживачі, які приєднані до ліній, від яких живляться лікарня, водоканал та інша критична інфраструктура, матимуть електропостачання, вони не підлягають відключенню.
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f4a1.png)
Також у вечірні години пік (з 17:00 до 21:00), щоби уникнути аварійних ситуацій, освітлюватимуться вулиці та дороги державного значення, які мають значне транспортне навантаження.
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f4a1.png)
Просимо про максимально можливу економію. Тільки так ми підтримаємо українську енергетику.
Сьогодні кожен із нас – енергетичний фронт!
Ми інформуватимемо вас про будь-які зміни. Тримаймося!
« повернутися