З почестями зустрінемо Героя
Дата: 18.11.2022 15:17
Кількість переглядів: 123
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/dc4d0ad227c5392d50801d19f1c8b9ee.jpg)
Завтра, в суботу 19 листопада 2022 р. , орієнтовно об 11.00 год. (в разі зміни часу зустрічі повідомимо додатково) просимо прийти до каплиці Покрови Пресвятої Богородиці «Всіх Воїнів» у м. Городенка ( біля військкомату) гідно віддати шану Герою, Артишу Роману Петровичу 1990 р.н., мешканцю Кунисівців, Чернелицької громади, який загинув у бою, захищаючи всіх нас та рідну землю від московської орди.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
Про чин похорону та церемонію прощання повідомимо додатково.