Дрон на передову
Дата: 21.11.2022 12:42
Кількість переглядів: 108
Щасливі повідомити, що гуртом нам вдалося зібрати кошти на новенький квадрокоптер Dji Mavic 3, для Почесного громадянина Городенківської громади Михайла Перегінчука.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Михайло Перегінчук на фронті ще з 2015-го. Зараз боронить нашу державу на передовій біля Круп’янська. Його підрозділу потрібна підтримка, на яку ми спільно зібрали необхідну суму.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
"Dji Mavic 3" вартує 120 тисяч гривень – 40 тис. гривень зібрали небайдужі мешканці громади, 13 тис. 340 грн. зібрали вихованці Вікнянської гімназії на благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ. Решту 67 тис. грн. виділено з благодійного фонду нашої громади, а саме з одноденного заробітку працівників міської ради.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Символічно, що сьогодні, у день Архистратига Михаїла, Dji Mavic 3 вручать Михайлові Перегінчуку для приближення нашої Перемоги! Нехай заступник воїнів Архистратиг Михаїл своїми крильми захистить і оборонить наших військових від московської нечисті та допоможе відборонити нашу Богом дану українську землю!
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів для придбання квадрокоптера нашому захисникові Михайлові!
Разом обов'язково переможемо! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава Україні! Героям Слава!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися