«U-Lead з Європою» передали для потреб Городенківської громади обладнання для підготовки прихистків для тимчасово переміщених осіб
Дата: 24.11.2022 14:23
Кількість переглядів: 98
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/e752e85460c5e6247cfaa1058fe88773.jpg)
Цьогоріч у травні «U-Lead з Європою» передали для потреб Городенківської громади обладнання для підготовки прихистків для тимчасово переміщених осіб. Серед обладнання були 4 генератори потужністю 5 кВт. Завдяки успішній співпраці, нам вдалося підготувати та забезпечити прихистки на базі с.Сороки, с.Чортовець, с.Чернятин та тимчасовий прихисток на базі КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Городенківської ради.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f7e1.png)
Керівник КЗ «Городенка Житлосервіс» Василь Чупрун зауважує: «Обладнання, що було передано на баланс нашого комунального закладу, активно використовується на території громади. Завдяки «U-Lead з Європою» ми маємо можливість швидко та оперативно закрити потреби того чи іншого закладу, а також підтримати та вчасно відреагувати на виклики, що постають перед громадою в даний час».
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f7e1.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f7e1.png)