Робоча зустріч мобільної бригади із ВПО
Дата: 30.11.2022 16:32
Кількість переглядів: 185
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/54409eedbd0515dc221dd60a61c4009d.jpg)
Сьогодні, під керівництвом начальника відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Коломийської райдержадміністрації Ігоря Королька, відбулася зустріч мобільної бригади з вирішення актуальних питань ВПО із внутрішньо переміщеними особами, які мешкають на території Городенківської територіальної громади.
![🔰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f530.png)