Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Відбулася спортивна благодійна акція "Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України"

Дата: 05.12.2022 10:41
Кількість переглядів: 95

Фото без опису
В Івано-Франківську, з ініціативи обласної ради, відбулася спортивна благодійна акція "Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України" на якій учасники зібрали півмільйона гривень, що вже перераховані на рахунок на 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
👟У спортивному заході між собою змагалися представники органів місцевого самоврядування області з метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України.
🏆Благодійна акція відбувалася у формі спартакіади, стартувавши у неділю, 27 листопада, і завершившись у суботу, 3 грудня.
⚽Футзальна депутатська збірна зупинилася за крок до фіналу, поступившись у матчі за бронзу, в результаті фінішувавши на четвертому місці.
Два депутати Городенківської міської ради, все ж таки, привезли зі змагань нагороди:
🥇1 місце з настільного тенісу серед чоловіків здобув депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький;
🥈2 місце з шахів серед чоловіків виборов депутат Городенківської міської ради Іван Редчук;