Разом до Перемоги!
Дата: 09.12.2022 10:34
Кількість переглядів: 102
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Вчора, у місті Рава-Руська відбулася зустріч міського голови Богдана Кобилянського з послом сейму республіки Польща Pawel Kukiz, в рамках якої вдалося обговорити важливі питання допомоги нашим військовим та підтримки розвитку нашої територіальної громади.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f7e1.png)
Від імені нашої громади дякуємо пану Pawel Kukiz та польським партнерам за своєчасну і таку необхідну допомогу! Які би сильні ми не були, ваша підтримка збільшує наші сили! Дякуємо, що стали опорою та підмогою в такий нелегкий для України час.
Разом до перемоги!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава Україні! Героям Слава!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися