День Святого Миколая
Дата: 20.12.2022 10:57
Кількість переглядів: 171
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/0a3cbf7cceef74d13e454b49c79090a6.jpg)
День Cвятого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.
16 та 19 грудня 2022 року працівники служби у справах дітей Городенківської міської ради вручили подарунки до Дня святого Миколая для дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей, полеглих військовослужбовців.
Висловлюємо слова подяки за підтримку Городенківській міській раді, Unimos Corazones UC https://www.facebook.com/profile.php?id=100080321564003 та СОС Дитячі Містечка Івано-Франківськ.