Вітали працівників філії АТ Прикарпаттяобленерго "Східна" з професійним святом
Дата: 22.12.2022 14:58
Кількість переглядів: 137
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f4a1.png)
Сьогодні з нагоди відзначення Дня енергетика в м.Городенка відбулися урочистості.
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f4a1.png)
Вітаючи працівників енергетичної галузі заступник міського голови Тарас Колісник підкреслив важливість роботи підприємства та висловив вдячність енергетикам.
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/1f4a1.png)
З нагоди професійного свята кращим працівникам вручили Почесні грамоти міського голови за вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі на території Городенківщини.
« повернутися