Про запас дров на 2023 рік
Дата: 22.12.2022 15:27
Кількість переглядів: 120
Депутати на сьогоднішній сесії прийняли рішення про видачу дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Городенківської міської ради.
Лісничий Чернелицького лісництва Ігор Гринів розповів, що потрібний запас дров сформується вже у січні. В першу чергу дрова зможуть придбати сім’ї поранених, загиблих військовослужбовців та захисників, які боронять Україну від окупантів.
Детальнішу інформацію про купівлю дров опублікуємо вже з початку нового року.
« повернутися