Засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
Дата: 11.01.2023 15:24
Кількість переглядів: 90
Відбулася комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії Лілія Михайлюк), в роботі якої взяв участь міський голова Богдан Кобилянський.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Члени комісії обговорили внесення змін до міського бюджету Городенківської міської ради на 2023 рік.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Варто зазначити, що цьогоріч, вперше бюджет громади затверджувався без урахування освітньої субвенції, яку до слова не лише виділили із запізненням, а ще й скоротили на майже 20 мільйонів. Органи місцевого самоврядування звертатимуться до відповідних інстанцій для коригування та додаткового виділення коштів освітньої субвенції.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Питання з урахуванням пропозицій рекомендоване на розгляд сесії міської ради.
« повернутися