Засідання громадської ради в Стрільченському та Городницькому старостинських округах
Сьогодні у Стрільченському та Городницькому старостинських округах Городенківської міської ради відбулися засідання громадської ради, у якій взяв участь заступник міського голови Тарас Колісник.
Спершу старости відзвітували про свою роботу за минулий рік, та окреслили плани на рік прийдешній.
Тарас Михайлович вислухав проблемні питання мешканців округів та обговорив із присутніми шляхи їх вирішення, а також наголосив, що ми повинні всіма силами підтримувати Збройні Сили України та допомагати нашим військовим наближати довгоочікувану Перемогу.
Окрім цього розповів активу села про передбачений бюджет на благоустрій округів, кошти з якого мешканці Стрільча та Городниці зможуть використати на свій розсуд. Старости запропонували використати цей бюджет на частковий ремонт доріг. Мешканці села озвучили й свої варіанти використання коштів.
Після засідання громадської ради в Городниці, заступник міського голови разом зі старостою оглянули приміщення, в яке планують на майбутнє перенести місцевий ФАП, а також відвідали гімназію та хореографічну студію «Зірничка».