З почестями зустрінемо Героя!
Дата: 26.01.2023 16:32
Кількість переглядів: 85
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/4c562353f71a5fd54435c1facb785a31.png)
Завтра, 27 січня 2023 р., о 10:00 год. просимо прийти до каплиці Покрови Пресвятої Богородиці «Всіх Воїнів» у м. Городенка (біля військкомату) гідно віддати шану Герою, Візінському Степанові Степановичу, мешканцю села Ясенів-Пільний, який загинув у бою, захищаючи всіх нас та рідну землю від московської орди.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
Про чин похорону та церемонію прощання повідомимо додатково.