Робоча нарада
Дата: 14.02.2023 11:53
Кількість переглядів: 81
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/715788525dfb6a319cad8918bc095bab.jpg)
Відбулася спільна нарада представників Держпродспоживслужби та заступника міського голови Тараса Колісника із залученням суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом, громадських організацій бджолярів та суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування С/Г культур, щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів а також інших засобів захисту рослин.
![🌾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1.5/16/1f33e.png)
![🐝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t78/1.5/16/1f41d.png)