З почестями зустрінемо Героя!
Дата: 16.02.2023 11:54
Кількість переглядів: 98
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/a5c2ef8fb2b90f70c59520b02a2baec7.png)
Сьогодні, в четвер 16 лютого 2023 р., о16:00 год просимо прийти до каплиці Покрови Пресвятої Богородиці «Всіх Воїнів» у м. Городенка (біля військкомату) гідно віддати шану Герою, Гайсану Андрію Валерійовичу, мешканцю Городенки, який загинув у бою, захищаючи всіх нас та рідну землю від московської орди.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
Про чин похорону та церемонію прощання повідомимо додатково.