З почестями зустрінемо Героя!
Дата: 08.03.2023 08:00
Кількість переглядів: 180
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/70b106200eeb84cccb07c8753a69f4cb.jpg)
Сьогодні, 8 березня 2023 р., о 10:00 год. просимо прийти до каплиці Покрови Пресвятої Богородиці «Всіх Воїнів» у м. Городенка (біля військкомату) гідно віддати шану Герою, Соповському Юрію Васильовичу, мешканцю села Серафинці, який загинув у бою, захищаючи всіх нас та рідну землю від московської орди.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
Про чин похорону та церемонію прощання повідомимо додатково.