Благодійний концерт
Дата: 21.03.2023 11:36
Кількість переглядів: 68
1 квітня у Костелі Непорочного Зачаття Діви Марії відбудеться концерт нашої краянки Галини Капріян (Рудик).
![🎤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/1f3a4.png)
Цей Благодійний концерт має на меті збір коштів на окремі бригади ЗСУ та на потреби діток з інвалідністю. Організатори анонсують проведення аукціонів, лотерей та ярмарків, де кожен із вас зможе не просто пожертвувати кошти на благе діло, а й отримати за це цінний подарунок!
« повернутися