Підписали Меморандум про партнерство
Дата: 23.03.2023 12:02
Кількість переглядів: 96
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/792aa7dc7a5c2e21b7f72b0356e87160.jpg)
Міський голова Богдан Кобилянський разом із в.о. директора Філії «Перспектив» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Іваном Ботою та регіональним менеджером із соціальних проектів БФ «МХП – Громаді» Василем Ємчуком зустрілися з дванадцятьма старостами старостинських округів Городенківської громади, де філія орендує земельні паї громадян та обговорили вирішення проблемних питання благоустрою у селах.
![🔰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f530.png)
![🔰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f530.png)
• розвиток людського капіталу
• підтримку громадського здоров’я
• розвиток спроможності громад
• збереження та відновлення екології
![🔰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f530.png)
![🔰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f530.png)