Засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
Дата: 28.03.2023 10:32
Кількість переглядів: 79
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/54d44c16651e1f1b308ca1e6d53d15ff.jpg)
Відбулася комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії Лілія Михайлюк), в роботі якої взяв участь міський голова Богдан Кобилянський.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f7e1.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f7e1.png)