"Впровадження системи енергетичного менеджменту - інструмент енергетичної безпеки громад"
Дата: 31.03.2023 15:54
Кількість переглядів: 118
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/400d59bb5b8dc0c779fe9f7442046548.jpg)
Міський голова Богдан Кобилянський взяв участь у ювілейному 5-му засіданні МАОМС "Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття" та конференції "Впровадження системи енергетичного менеджменту - інструмент енергетичної безпеки громад", присвяченій запуску проєкту "Співпраця задля впровадження систем енергетичного менеджменту в територіальних громадах Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської областей".
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f7e1.png)