ГОРОДЕНКІВЩИНА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ МУЖНЬОГО ГЕРОЯ, ВІРНОГО СИНА УКРАЇНИ
Дата: 07.04.2023 13:43
Кількість переглядів: 116
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/0d3c0b672f0ce1dcf6d44877de30bb47.jpg)
Сьогодні у Поточищі зустріли, попрощалися та провели в останню дорогу нашого Захисника, Морощука Івана Івановича, який віддав своє життя за свободу і незалежність нашої Держави, за мирне життя кожного з нас.
Провести мужнього сина України та востаннє попрощатися з ним прийшли всі мешканці села, військовослужбовці, керівництво громади, його побратими, друзі, найближчі та найрідніші люди.
Безмежно сумуємо і гірко плачемо всі, бо ми втратили мужнього воїна.
Наш полеглий Захисник Іван є прикладом справжнього патріота, прикладом хоробрості та відваги. Він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у Незалежній, Богом благословенній Україні.
Тіло Героя доставлять до батьківського дому в село Голови Верховинського району.
Церемонія прощання розпочнеться у суботу 8 квітня 2023р.
Наш Герой назавжди залишиться у наших серцях!
Слава Україні!
Вічна Слава нашим Героям!