Програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Городенківській громаді
Дата: 19.04.2023 16:55
Кількість переглядів: 133
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/077fae1bd9cecee2af91713432b74a26.jpg)
Сьогодні в Палаці культури відбулося представлення оновленої народної команди «Пробій» та презентація Програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Городенківській громаді.
![⚽](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t36/1.5/16/26bd.png)
![🏃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1.5/16/1f3c3.png)
![⚽](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t36/1.5/16/26bd.png)
![🏃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1.5/16/1f3c3.png)
Міський голова Богдан Кобилянський виступаючи з вітальним словом наголосив, що саме ці школярі є майбутнім городенківського «Пробою», тому ми маємо надалі інтенсивно розвивати дитячий футбол та плекали справжніх городенківських футболістів.