Курси комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності
Дата: 25.04.2023 14:57
Кількість переглядів: 131
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/224277d98243fad2c01d6221f5b1ebcc.jpg)
Сьогодні відбулися курси керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів із питань цивільного захисту комунальних підприємств, установ та структурних підрозділів Городенківської міської та Чернелицької селищної рад.
![🔰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f530.png)