Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Стажування у Городенківській міській раді

Дата: 26.04.2023 11:16
Кількість переглядів: 854

   Фото без опису

Городенківська міська рада пропонує унікальну можливість пройти стажування у апараті  та виконавчих органах міської ради, отримати досвід роботи в органах місцевого самоврядування, проявити свій професіоналізм та лідерські якості,  отримати рекомендації для працедавців.

МЕТА ПРОЕКТУ

   Метою програми стажування є самореалізація молоді та її залучення до роботи в органах місцевого самоврядування, надання можливості громадянам України взяти безпосередню участь в роботі виконавчих органів місцевого самоврядування, набути досвід роботи та створити умови для професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності. Програма здійснюється на принципах прозорості, політичної незаангажованості та відповідальності.

   До стажування допускаються громадяни України віком до 25 років, які мають початковий, бакалаврський або магістерський рівень вищої освіти, продовжують навчання, тимчасово не працюють або працюють на умовах неповного робочого часу, не притягувались до кримінальної відповідальності, вільно володіють державною мовою, мають навички роботи на комп’ютері та оргтехніці.

ХОЧЕШ СТАТИ ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?

 1. Обери напрям стажування.
 2. Заповнюй  та надсилай аплікаційну форму за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKcCLOtUGsTUD6VTakzSeG_fkDFJe33wq--GdnOGXsL--SkQ/viewform

 1. Чекай дзвінка – запрошення. Кандидати в телефонному режимі або електронною поштою повідомляються про час та місце проходження співбесіди.
 2. Пройди  співбесіду.
 3. Знайомся та співпрацюй з командою  міської ради.

 

ТЕРМІН СТАЖУВАННЯ

    Термін стажування становить 2 місяці з гнучким графіком стажування.

НАВЧАННЯ

  Програма стажування передбачає підвищення кваліфікації та професійного рівня стажистів, здобуття ними знань та професійних навичок, достатніх для виконання ними посадових обов’язків державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Для цього стажисти пройдуть навчання та тренінги з питань:

 • вивчення законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування»;
 • регламенту роботи Городенківської міської ради та її виконавчого комітету;
 • інструкції з діловодства у Городенківській міській раді.

   Протягом стажування стажисти відвідають засідання сесії міської ради та виконавчого комітету.

   Навчальна частина стажування має на меті сприяти набуттю стажистами навичок роботи в органах місцевого самоврядування.

СТАЖУВАННЯ

    Під час стажування на учасників програми покладаються такі обов’язки:

 • участь у підготовці проектів розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету та міської ради;
 • організація процесу діловодства у Городенківській міській раді;
 • допомога працівникам виконавчих органів ради у забезпеченні роботи структурного підрозділу, здійсненні прийому громадян, опрацюванні листів та звернень громадян;
 • участь у підготовці та проведенні заходів;
 • складання звітів та інформаційних довідок;

НАПРЯМКИ СТАЖУВАННЯ

  Вашій увазі пропонуються напрямки стажування у Городенківській міській раді:

 • Питання молоді та спорту – сприяння молодіжним організаціям та фізкультурно-спортивним товариствам у проведенні ними роботи. Організація спортивних змагань і молодіжних заходів. Діловодство. Робота зі зверненнями громадян.
 • Юридичний напрям – підготовка проектів позовних заяв, заперечень, договорів, проектів нормативних актів міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови. Відвідування роботи адміністративної комісії. Ознайомлення з роботою спостережної комісії. Діловодство. Робота зі зверненнями громадян.
 • Організаційний напрям – підготовка заходів, брифінгів, прес-конференцій. Підготовка прес-релізів, робота з базами даних, засобами масової інформації. Перевірка виконання рішень міської ради, виконкому, розпоряджень та доручень міського голови. Діловодство. Роботи зі зверненнями громадян.
 • Економічний напрям та робота з грантовими проектами – вивчення фінансово-господарського стану комунальних підприємств, підготовка заходів, спрямованих на соціально-економічний розвиток міста, ефективне використання ресурсів, формування баз даних. Енергетичний менеджмент. Діловодство. Робота зі зверненнями громадян.
 • Бухгалтерський облік- ведення бухгалтерського обліку в органах місцевого самоврядування, вміння працювати в програмах обліку та звітності бюджетних установ.
 • Соціальний захист населення і охорона здоров’я – допомога соціально незахищеним особам шляхом вирішення їх проблем відповідно до чинного законодавства. Соціальне інспектування та обстеження соціально-побутових умов одиноких громадян та осіб, які потребують допомоги. Здійснення прийому громадян на філіях управління праці та соціального захисту населення. Надання консультацій з питань соціального захисту та виплати соціальної допомоги і субсидій. Проведення роз’яснювальної роботи. Ведення баз даних. Діловодство. Робота зі зверненнями громадян.
 • Архітектура і будівництво – організація роботи з підготовки та проведення земельних аукціонів. Виявлення об’єктів самовільного будівництва. Підготовка проектів рішень міської ради. Договірна та претензійно-позовна робота в галузі архітектури, будівництва та земельних ресурсів. Діловодство. Робота зі зверненнями громадян.
 • Документообіг та архівна справа – діловодство та архівування документів, робота з листами та зверненнями фізичних та юридичних осіб. Робота з запитами про доступ до публічної інформації. Підготовка та передача документів на зберігання до архівного відділу міської ради. Підготовка та видача архівних довідок. Підготовка особистого прийому керівництва міської ради.
 • Екологія та благоустрій. Під час проходження стажування стажисти відвідують комунальні підприємства, установи, заклади та організації, які знаходяться у підпорядкуванні міської ради.
 • Культура і туризм – організація культурних подій міста Городенки, написання сценаріїв урочистих подій та свят. Сприяння збереженню культурної спадщини. Аналіз туристичного сектору . Забезпечення роботи комунальних закладів культури. Діловодство. Робота зі зверненнями громадян.

 

   УЧАСНИКИ СТАЖУВАННЯ, ЯКІ УСПІШНО ВИКОНАЛИ ПРОГРАМУ СТАЖУВАННЯ, ВИЯВИЛИ НАЙКРАЩІ ПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗДІБНОСТІ, МАТИМУТЬ МОЖЛИВІСТЬ БУТИ ПРАЦЕВЛАШТОВАНИМИ У АПАРАТІ ЧИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛАХ МІСЬКОЇ РАДИ В ПОРЯДКУ, ПЕРЕДБАЧЕНОМУ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО СЛУЖБУ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» АБО ОТРИМАЮТЬ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПРАЦЕДАВЦІВ.

Контакти

м. Городенка вул.Івана Богуна, 11

Куратор програми — Людмила ІВАНОЧКО 03430 2 24 08

Електронна адреса: hth.kadri@gmail.com

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень