A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

ЗБІР ДАНИХ ДЛЯ ЕНЕРГОАУДИТУ

Дата: 17.05.2023 08:32
Кількість переглядів: 57

   Енергетичний аудит починається зі збору даних та обстеження паливно-енергетичних потоків.
   Як це ефективно робити у своїй громаді, під час другого дня навчання енергоменеджерів дізнавались учасники проєкту «Співпраця задля впровадження систем енергоменеджменту в територіальних громадах Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської областей».
   «Сьогоднішнє навчання присвячене збору даних, необхідних для проведення енергетичного аудиту. В першу чергу це є збір даних щодо об’єкту енергетичного аудиту, це, зокрема, споживання паливно-енергетичних ресурсів, технологічні процеси, які безпосередньо проводяться (якщо це якесь велике підприємство чи організація), а також перелік тієї інформації, яка буде дійсно корисною, щоб зробити різноманітні висновки щодо ефективності споживання паливно-енергетичних ресурсів на даному об’єкті», - відмічає тренер Віталій Цих, доцент кафедри енергоменеджменту і технічної діагностики ІФНТУНГ.
   Майбутні спеціалісти з енергетичного аудиту – представники 9 територіальних громад з трьох областей – знайомились з основами складання паливно-енергетичних балансів та здійсненні аналізу ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів.
   «Ми розібрали практичні кейси, які пов’язані з аналізом споживання паливно-енергетичних ресурсів. Задача майбутніх енергоменеджерів зрозуміти, яку саме інформацію збирати під час енергетичного аудиту, як її збирати, і як правильно на основі зібраних даних робити конкретні висновки, чи ефективно споживається енергія, чи неефективно споживається енергія. Це буде першим кроком до майбутніх робіт, які пов’язані безпосередньо з вимірюваннями на об’єкті, і подальшому аналізі та розробленні конкретних рекомендацій щодо впровадження енергоефективних заходів», - додає Віталій Цих.
   Проєкт «Співпраця задля впровадження систем енергоменеджменту в територіальних громадах Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської областей» реалізовується МАОМС «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» в рамках співпраці між українськими громадами та данським муніципалітетом Гульборгсунном за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень