Віддали шану Героям
Дата: 24.05.2023 14:49
Кількість переглядів: 111
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
Сьогодні одинадцятикласники навчальних закладів громади, прямуючи на навчальні стрільби, відвідали Алею слави Героїв, де вклонилися та віддали шану Землякам-Героям, які віддали своє життя за волю і незалежність України.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
Навчальні стрільби з метою військово-патріотичного виховання молоді відбуваються з 24 по 26 травня, згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу" та Указу президента «Про концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді».
« повернутися