Сьогодні передали автомобіль через волонтерів для військових 419 батальйону з Івано-Франківська, в якому проходить службу 34 військових з нашої громади.
Батальйон зараз приймає участь у бойових діях на Сході України, тому нашим Героям на фронті вкрай необхідне авто для порятунку життя.
Автомобіль придбано за кошти одноденного заробітку працівників культури громади та благодійної акції « Промінчик доброти», а також з благодійного рахунку міської ради вручено волонтерам 18000 грн. для обслуговування та доставку даного авто.
Висловлюємо щиро вдячність всім, хто долучився до придбання автомобіля для наших захисників .