ГОРДИМОСЯ НАШИМИ ВЙСЬКОВИМИ ЗЕМЛЯКАМИ
Дата: 12.06.2023 15:59
Кількість переглядів: 429
Міська рада отримала листи –подяки від командування військової частини А 4128 за наших військових земляків, які чесно і сумлінно виконують свій військовий обов’язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України. ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Щира подяка: сержанту Лесюку Миколі Богдановичу жителю с. Котиківка, молодшому сержанту Зеленецькому Віктору Михайловичу жителю с.Олієво-Королівка, солдату Косінському Івану Броніславовичу жителю с. Чернятин, солдату Шостаку Назару Любомировичу жителю м.Городенка.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
Щиро дякуємо за те, що захищаєте нас та Україну!
Слава ЗСУ!
Слава Україні!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися