ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ СЕРЦЕ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!
Дата: 28.06.2023 11:00
Кількість переглядів: 63
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/f7dd05d004536b4ea0f90443c84f0777.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/6d91a3417797271ef61d7a539cb452bc.jpg)
28 червня 2023 року перебуваючи в короткій відпустці раптово помер солдат Демчук Дмитро Васильович 10 квітня 1978 року народження, мешканець села Поточище.
З 9 березня 2022 року, з перших дінв повномасштабного наступу Дмитро Васильович без вагань став на захист рідної землі і до сьогоднішнього дня боронив нашу землю від окупантів. В ці скорботні дні Городенківська громада співчуває родині Героя.
Сумуємо разом із Вами, підтримуємо в годину тяжкого смутку.
Схиляємо голову в глибокій скорботі.
На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати.
Нехай Його душа знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!
Вічна і світла пам'ять Герою!
Герої не вмирають!