З почестями зустрінемо Героя!
Дата: 13.07.2023 14:07
Кількість переглядів: 62
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/13c8eb95a7f3e719a10b7cf6a26073e6.jpg)
Сьогодні, в четвер, 13 липня 2023 р., о 16:30 год. просимо прийти до каплиці Покрови Пресвятої Богородиці «Всіх Воїнів» у м. Городенка (біля військкомату) гідно віддати шану Герою, Москалику Івану Михайловичу, мешканцю села Городниця, який загинув у бою, захищаючи всіх нас та рідну землю від московської орди.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
Про чин похорону та церемонію прощання повідомимо додатково.