Допомога для Захисників
Дата: 22.08.2023 17:13
Кількість переглядів: 97
💙💛 Під час двох матчів, які нещодавно відбувалися на стадіоні «Колос» вихованці Городенківського ЦДЮТ серед вболівальників зібрали кошти в сумі 20 440 грн. Ці кошти розділені між двома нашими захисниками, які зараз перебувають на лікуванні.
💙💛10 220 гривень передали дружині Воїна із Топорівців Степана Стефурака, таку ж суму передали матері Захисника Володимира Бойчука з Глушкова, який лікується після важкого поранення.
💙💛Дякуємо нашим Захисникам, які ціною власного здоров'я та життя захищають кожен наш новий день.
Слава Україні! Героям Слава!