Друге засідання робочої групи з підготовки та впровадження Програми енергоефективності Городенківської громади
В рамках проекту «Співпраця задля впровадження систем енергоменеджменту в територіальних громадах Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської областей», що реалізовується МАОМС «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» відбулося друге засідання робочої групи з підготовки та впровадження Програми енергоефективності Городенківської громади.
Координатори проекту Сергій Максим’юк та Любомир Жовтуля презентували уже розроблені енергобаланс громади та базовий кадастр викидів вуглекислого газу. Також, обоговорювали цілі громади та заходи з енергоефективності на найближчі три роки. Усі пропозиції будуть враховані координаторами при написанні Програми енергоефективності.
В реаліях сьогодення питання енергобезпеки громади є одним із пріоритетних. Тому також обговорювалися перспективи розвитку відновлювальних джерел енергії на території громади, зокрема сонячної енергетики.