«Мости довіри»
Дата: 05.09.2023 16:06
Кількість переглядів: 120
![🇩🇰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9d/1.5/16/1f1e9_1f1f0.png)
В рамках ініціативи «Мости довіри», яку започаткували в Програмі ULEAD з Європою в Івано-Франківській області, представники Галицької, Долинської та Городенківської територіальних громад упродовж 5 днів вивчали досвід данського муніципалітету Гульборгсунн.
![🇩🇰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9d/1.5/16/1f1e9_1f1f0.png)
Основна мета навчального візиту – вивчення досвіду щодо співпраці з громадянами, бізнесом та міжмуніципального співробітництва.
![🇩🇰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9d/1.5/16/1f1e9_1f1f0.png)
Представники прикарпатських громад ознайомилися з роботою місцевих асоціацій, бізнес-структур, центрів розвитку та інших комунальних установ. Представником Городенківської громади була Керуючий справами виконавчого комітету Галина Дідич.
![🇩🇰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9d/1.5/16/1f1e9_1f1f0.png)
Вивчався й розвиток підприємництва та залучення інвестицій.
![🇩🇰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9d/1.5/16/1f1e9_1f1f0.png)
Зазначимо, що цей блок буде одним із основних, оскільки Гульборгсунн має значні успіхи у цьому напрямку.
« повернутися