Дата: 04.10.2023 15:06
Кількість переглядів: 139

Фото без опису
⚽🚶Вчора в Коломиї відбувся заключний тур ДЮФЛ Коломийського району у віковій групі U-9, серед хлопчиків 2014 р.н.
⚽🚶Переможцем стала команда ФК Варатик (Коломия), срібні нагороди вибороли футболісти ДЮСШ "Гірське орлятко" (Косів) та брозові нагороди здобули юні футболісти ДЮСШ Снятин. Наша команда НК «Пробій» Городенка U-9 (тренер Михайло Кривко) в своєму першому чемпіонаті завоювали 4 місце, що є дуже хорошим результатом.
⚽🚶Призерів та учасників змагань нагороджував голова Коломийської РАФ Тарас Яворський та заступник голови Ігор Петришин. В номінації кращий воротар чемпіонату визнано нашого Олександра Гуцуляка.
Дякуємо ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ за можливість проводити спортивні змагання.