Разом до Перемоги!
Дата: 06.11.2023 13:23
Кількість переглядів: 105
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/00ae446b67274cdbc3c07f7623b759b4.jpg)
Осінь. Холодно. Гуртківці ЦДЮТ (керівник Світлана Петрівна Шкромида) та учні Росохацького ліцею долучилися до Всеукраїнської акції: ,,Подаруй солдату тепло‘‘.
Цілий тиждень працювали над виготовленням окопних свічок. Учні початкових і середніх класів приносили баночки і картон, а 9-11 класи виготовляли свічки. Зробили багато свічок, а воску не вистачає. Хто має віск, залишки свічок вдома, то приносьте, будь ласка, дуже потрібно, щоб завершити роботу. Дякуємо ЗСУ!!!