Відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва
Дата: 09.11.2023 15:05
Кількість переглядів: 199
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f3bc.png)
![🎸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1.5/16/1f3b8.png)
Сьогодні на Городенківщині відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, з нагоди професійного свята у Палаці культури відбулися урочистості.
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f3bc.png)
![🎸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1.5/16/1f3b8.png)
Отці-декани Ігор Левицький та Богдан Мороз уділили Боже благословення усім присутнім у залі.
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f3bc.png)
![🎸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1.5/16/1f3b8.png)
Міський голова Богдан Кобилянський привітав працівників культури Городенківської громади, вручив працівникам культури громади Грамоти міського голови за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва краю, активну допомогу ЗСУ та подякував працівникам сфери культури, які взяли до рук зброю і справжній волонтерській армії, яка тримає свій культурний фронт.
« повернутися