Святковий концерт до дня Святого Миколая
Дата: 05.12.2023 16:02
Кількість переглядів: 119
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1.5/16/1f381.png)
На жаль війна позбавила українців, кожну українську сім'ю та родину різдвяного настрою, миру і спокою, увірвалася в життя тисяч людей, принесла біль і тугу.
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1.5/16/1f381.png)
Сьогодні був особливий день. Напередодні дня Збройних Сил України та Святого Миколая в Городенківській територіальній громаді відбувся святковий концерт на який були запрошені діти воїнів, які зараз на фронті боронять наш мир та спокій.
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1.5/16/1f381.png)
Отці-декани Ігор Левицький та Богдан Мороз уділили дітям божого благословення, у спільній молитві присутні просили у Господа Бога та Миколая Чудотворця Перемоги та миру нашій країні і щоби усі захисники живі і здорові повернулися додому.
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1.5/16/1f381.png)
Міський голова Богдан Кобилянський привітав малят зі прийдешнім Днем Святого Миколая та побажав Перемоги та щасливого дитинства під мирним небом України.
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1.5/16/1f381.png)
Якщо до війни діти мріяли полетіти в космос, побачити піраміди в Єгипті, професійно грати у волейбол, стати актором чи співаком, то зараз головна мрія – мир і перемога України. Про такі свої бажання діти сьогодні просили Святого Миколая.
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1.5/16/1f381.png)
Уже за традицією Миколай завітав на свято не з порожніми руками, а приніс солодощі для дітей. Роздаючи пакунки з гостинцями, помічники Святого Миколая бажали дітям бути чемними, робити добро і пообіцяв дітям, що їхня найзаповітніша мрія обов’язково здійсниться!
« повернутися