«Робити подарунки та приносити іншим радість іноді значно приємніше, ніж їх отримувати!»
Дата: 06.12.2023 17:13
Кількість переглядів: 109
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/03e84e73345f1d5a57353aa496f28a84.jpg)
Сьогодні у селі Городниця у День Святого Миколая відбувся ряд заходів.
Спершу тут відкрили та освятили нове приміщення фельдшерсько-акушерського пункту. Це стало можливим завдяки проекту «1+1=3» в рамках ґрантового конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти Україно !» від Фонд "МХП-Громаді" за співфінансування міської ради.
Міський голова привітав присутніх та подякував меценатам за добру справу. З вітальним словом також виступили керівник місцевої Філії «Перспектив» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Іван Бота, регіональний менеджер із соціальних проектів БФ «МХП – Громаді» Василь Ємчук та депутат Івано-Франківської обласної ради Володимир Семенюк.
![🥅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/teb/1.5/16/1f945.png)
![🎾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t27/1.5/16/1f3be.png)
![🏑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t31/1.5/16/1f3d1.png)
Міський голова привітав школярів та вчителів та вручив нові м’ячі. З вітальним словом виступили начальниця відділу освіти Світлана Івасюк та депутат обласної ради Володимир Семенюк.
Опісля відкриття у спортзалі відбулися змагання серед учнів гімназії.
Оскільки сьогоднішні дійства відбувалися у «помідорній столиці» громади, місцевий умілець Андрій Кучмей виготовив та подарував рідному селу пам’ятник помідорі.
Дякуємо нашим Захисникам за можливість жити, працювати та робити справи на благо громади!