Вічна пам’ять Герою!
Сьогодні, 22 січня, минає рік, як біля населеного пункту Кузьмине, Луганської області, під час ворожого мінометного обстрілу військовими формуваннями рф, отримавши поранення несумісні з життям загинув солдат, мешканець села Ясенів-Пільний, Візінський Степан Степанович.
Війна приносить багато страждань, забирає найкращих. Втім, у спогадах рідних та друзів Степан назавжди залишиться впевненим, відважним, життєрадісним та сміливим.
Цей рік був важким для родини, для Городенківщини та для всієї України, але ми не здаємося і боремось за нашу перемогу.
Ми пам’ятаємо кожного, хто поклав своє життя заради вільної України, ми вдячні кожному, хто щоденно наближає нас до перемоги! Тільки разом ми здолаємо цю російську нечисть і проженемо її з нашої землі.
Вічна пам’ять та слава Захиснику України!
Герої не вмирають!