Допомагаємо військовим – наближаємо нашу Перемогу!
Дата: 26.01.2024 15:49
Кількість переглядів: 90
Днями волонтери Світлана та Олексій Кульчицькі повернулися із Бахмутського напрямку, де зараз на обороні рідної землі стоять двадцять наших земляків-захисників.
Волонтери передали нашим військовим генератор, набори теплої військової форми, термобілизну, грілки для ніг, радіостанцію та дизпаливо все це придбано за кошти одноденного заробітку працівників міської ради та працівників комунальних підприємств.
Також на передову доставили позашляховик відремонтований коштом міської ради.
Крім цього до воїнів доставили маскувальні сітки від мешканців Незвиського старостинського округу, продукти харчування передали мешканці Семаківського старостинського округу.
Дякуємо нашим захисникам за можливість жити та працювати! Разом до Перемоги!