Вічна пам’ять Герою!
Дата: 12.02.2024 08:11
Кількість переглядів: 80
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/787259d2542117fcb3523dcb406c84ae.jpg)
Сьогодні, 12 лютого, минає рік, як біля населеного пункту Бахмут Донецької області, загинув молодший сержант, уродженець села Воронів, Капінус Роман Васильович.
Війна приносить багато страждань, забирає найкращих. Втім, у спогадах рідних та друзів Роман Васильович назавжди залишиться впевненим, відважним, життєрадісним та сміливим.
Цей рік був важким для родини, для Городенківщини та для всієї України, але ми не здаємося і боремось за нашу Перемогу.
Ми пам’ятаємо кожного, хто поклав своє життя заради вільної України, ми вдячні кожному, хто щоденно наближає нас до Перемоги! Тільки разом ми здолаємо цю російську нечисть і проженемо її з нашої землі.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Герої не вмирають!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)