Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Дата: 18.11.2024 16:33
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Філія Приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП» «Перспектив» (Філія «ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив»).

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 34970166.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 78100, Івано-Франківська обл., м. Городенка, Коломийський р-н, вул. Винниченка, буд. 164; тел. +380343028519; е-mаіl: perspektiv@mhp.com.ua.

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: Городенківський елеватор Приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП» «Перспектив» (скорочене найменування – Городенківський елеватор ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив») знаходиться за адресою:78100, Івано-Франківська обл., м. Городенка, Коломийський р-н, вул. Винниченка, буд. 164.

Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: Згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» № 2059 від 23.05.2017 р. діяльність Городенківського елеватора Приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП» «Перспектив» не відноситься до видів планованої діяльності та об’єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування:

Городенківський елеватор ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив» спеціалізується на розвантаженні, відвантаженні, очищенні, сушці та зберіганні зернових культур.

Загальна виробнича потужність Городенківського елеватора ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив» становить 278400 т/рік зернових культур.

Джерелами утворення забруднюючих речовин на проммайданчику є: завальні ями, сепаратори, зерносушарки, силоси зберігання зернових культур, бункер накопичувач сухого зерна, майданчик зберігання зерна в полімерних зернових рукавах, майданчики відкритого зберігання зернових культур, майданчик відкритого зберігання зернових відходів, відвантаження зернових культур на автотранспорт та залізничний транспорт, бункер наземний перевантажувальний, відвантаження зернових відходів на автотранспорт, дизельні генератори, зварювальні апарати, заточний, свердлильний, відрізний верстати, резервуар, паливороздавальна колонка, насос, газовий котел, їдальня, ШРП.

Відомості щодо видів та обсягів викидів:

На території проммайданчика налічується 94 джерела викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря, з яких 31 організованих та 63 неорганізованих.

Від джерел поммайданчика в атмосферне повітря надходять такі забруднюючі речовини (т/рік): оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2])) (10,131), оксид вуглецю (6,215), діоксид сірки (діоксид та триоксид) у перерахунку на діоксид сірки (0,442),  метан (5,66), неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) (0,446), речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом (22,058), залізо та його сполуки (в перерахунку на залізо) (0,001), манган та його сполуки (в перерахунку на діоксид мангану) (0,0001), акролеїн (0,00001),  вуглецю діоксид (3861,152), азоту (1) оксид (N2O) (0,0219).

Валовий викид забруднюючих речовин від всіх джерел підприємства становить 45,213 т/рік (крім того, парникових газів: вуглецю діоксид – 3861,152 т/рік, діазоту оксид – 0,0219 т/рік).

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання:

Підприємство за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря належить до другої групи об’єктів, тому наявні виробництва та технологічне устаткування, не потребують впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання та дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів:

Підприємство дотримується нормативів граничнодопустимих викидів для стаціонарних джерел та не перевищує граничнодопустимих концентрацій атмосферного повітря відповідно заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не розроблялись.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству:

Для джерел викидів та забруднюючих речовин, які підлягають нормуванню, встановлюються нормативи викидів забруднюючих речовин відповідно до наказу Мінприроди №309 від 27.06.2006 «Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел».

Для джерел та речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до цього Наказу, встановлюються величини масової витрати в г/с. Регулювання викидів від неорганізованих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Адреса обласної держадміністрації, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди. Івано-Франківська обласна військова адміністрація, що знаходиться за адресою: 76014, Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21; тел. (0342) 55-20-07, ел. пошта: oda@if.gov.ua);

Строки подання зауважень та пропозицій.  Пропозиції щодо умов, які встановлюються в дозволі на викиди, від громадських організацій та окремих громадян приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень