Втомлені крила жіночих душ знаходять притулок у м'якості вовни
Сьогодні у стінах міської публічної бібліотеки імені Леся Мартовича відбулася зустріч працівників Центру життєстійкості Городенківської ТГ БО " БФ " Карітас Коломия" та чудових жінок .
Кожна з нас принесла сюди свою історію, свій надлом, свою втому від безкінечної боротьби. І в цьому тихому колі, де панувало немовби мовчазне розуміння, почалося диво. Дотик м'якої, живої вовни пробуджував забуті відчуття ніжності, тепла. Пальці несвідомо починали перебирати волокна, і в цьому простому, майже медитативному русі народжувалося щось більше, ніж просто виріб. Це була розмова з собою, можливість випустити назовні сховані тривоги, перетворити їх на щось відчутне.
Голоси звучали тихо, спокійно, але в кожному слові відчувалася глибока емпатія . Ми ділилися не стільки історіями, скільки болем, втомою, але й надією. І в цьому спільному переживанні розчинялося відчуття самотності, з'являлася крихка, але така важлива віра в те, що ми не одні. Спостерігаючи за тим, як з-під рук народжуються маленькі дива з вовни, ми бачили, як змінюються обличчя жінок. Напруга спадала, в очах з'являвся м'який блиск, а на губах – ледь помітна усмішка .Це була усмішка звільнення, усмішка прийняття, усмішка надії. І в цей момент розумієш – диво не у вовні, а у зв'язку між нами, у здатності відчувати одне одного серцем . Цей захід став не просто зустріччю, а ковтком свіжого повітря для змученої душі, нагадуванням про те, що підтримка та творчість здатні творити справжні дива.
Захід відбувся в рамках реалізації пілотного Проєкту із впровадження надання комплексної соціальної послуги із формування життєстійкості Міністерства соціальної політики України в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" Першої леді Олени Зеленської. #КарітасГороденка #КарітасКоломия #городенківська_міська_публічна_бібліотека #психічне_здоровя_в_Городенківській_громаді #тияк #ЛарисаПідвербецька