Центр психічного здоров'я Києво-Могилянської академії спільно з Громадською організацією «Асоціація фахівців з розв’язання конфліктів та соціальної і психологічної підтримки «Слова допомагають» окрім проведення онлайн тренінгів для медичних працівників первинної ланки в громадах, надають БЕЗКОШТОВНУ професійну психологічну допомогу мешканцям громад.
СЕТА – програма безкоштовної психологічної допомоги населенню України. Програма CETA допомагає ветеранам, членам їхніх сімей та внутрішньо переміщеним особам з 2015 року за підтримки USAID, тож і після повномасштабного вторгнення наша команда не могла залишитися осторонь та підтримувала всіх українців, які опинилися в біді.
Переваги програми СЕТА:
- Індивідуальна психотерапія (8-12 сесій) для подолання важких симптомів або декількох проблем одночасно
- Науково обґрунтований підхід, ефективність якого доведена дослідженнями в різних країнах (Замбія, Іран, Ліван, М’янма, США та Україна)
- Сертифіковані спеціалісти, що пройшли навчання СЕТА для роботи з травмою, депресією, зловживанням психоактивних речовин та тривогою
- Конфіденційність
- Безкоштовна допомога
Є спеціальна форма реєстрації, куди люди можуть звертатися, якщо вони потребують індивідуальної психологічної підтримки. Люди можуть звертатися, якщо відчувають симптоми стресу, апатії, депресії, тривоги, панічні стани, проблеми зі сном і концентрацією уваги; мають проблеми, які важко вирішити; відчувають напруження в тілі; мають конфлікти та складні переживання; мають суїцидальні думки або наміри; потерпають від будь-якого насилля.
Це буде індивідуальна робота з психологом приблизно 8-12 зустрічей раз на тиждень. Ми гарантуємо конфіденційність. Є місця для 50-55 людей, які захочуть отримати допомогу.
Для участі та отримання БЕЗКОШТОВНОЇ психологічної допомоги просимо заповнити гугл-форму чи зв'язатися за телефонами вказаними нижче, обов'язково вказати що вони від проєкту з PATH
Якщо вам потрібна психологічна допомога:
заповніть форму
https://bit.ly/3s7K4CB
або телефонуйте і пишіть
ceta@ukma.edu.ua
+380 (68) 283 20 98 (Viber)
+380 (66) 147 43 17 (Telegram)
пн-пт 10:00-18:00
#психічне_здоровя_в_Городенківській_громаді
11:48 02.08.2024