Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Життя старостинських округів

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

У Глушківському старостинському окрузі Городенківської міської ради відбулося засідання громадської ради на якому побував секретар міської ради Любомир Музичка.
🔰Після звіту старости Василя Курилюка про пророблену торік роботу та допомогу мешканців округу для ЗСУ, Любомир Володимирович розповів активу села про бюджет, запропонований міською радою для благоустрою населених пунктів.
🔰Староста запропонував варіанти використання бюджету. Мешканці села озвучили й свої пропозиції щодо використання цих коштів.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

  У  Стрільченському та Городницькому старостинських округах Городенківської міської ради відбулися засідання громадської ради, у якій взяв участь заступник міського голови Тарас Колісник.
🟦🟨Спершу старости відзвітували про свою роботу за минулий рік, та окреслили плани на рік прийдешній.
🟦🟨 Тарас Михайлович вислухав проблемні питання мешканців округів та обговорив із присутніми шляхи їх вирішення, а також наголосив, що ми повинні всіма силами підтримувати Збройні Сили України та допомагати нашим військовим наближати довгоочікувану Перемогу.
🟦🟨 Окрім цього розповів активу села про передбачений бюджет на благоустрій округів, кошти з якого мешканці Стрільча та Городниці зможуть використати на свій розсуд. Старости запропонували використати цей бюджет на частковий ремонт доріг. Мешканці села озвучили й свої варіанти використання коштів.
🟦🟨Після засідання громадської ради в Городниці, заступник міського голови разом зі старостою оглянули приміщення, в яке планують на майбутнє перенести місцевий ФАП, а також відвідали гімназію та хореографічну студію «Зірничка».
 
Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису
У старостинських округах тривають засідання громадських рад. Сьогодні з робочим візитом міський голова Богдан Кобилянський відвідав Ясенево-Пільнівський старостинський округ Городенківської міської ради та взяв участь у засіданні громадської ради.
🌀 Після звіту старости Миколи Солинського про свою роботу торік, Богдан Миколайович розповів присутнім про передбачений бюджет на благоустрій округу, кошти з якого мешканці села, порадившись, зможуть використати на свій розсуд. Пріоритетним наразі, як і в багатьох інших селах, тут є ремонт сільських доріг. Говорили на засіданні й про місцевий садочок, який із краю села планують перенести до будівлі школи.
🌀 Очільник громади вислухав проблемні питання та обговорив із присутніми шляхи їх вирішення. Наприкінці засідання Богдан Миколайович наголосив, що в першу чергу ми повинні всіма силами підтримувати Збройні Сили України та допомагати нашим військовим наближати довгоочікувану Перемогу.
🌀Після засідання Богдан Миколайович проінспектував школу, а саме крило будівлі, де невдовзі запрацює дошкільний заклад для найменших мешканців села

 

 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні міський голова Богдан Кобилянський з робочим візитом відвідав Серафинецький старостинський округ Городенківської міської ради та взяв участь у засіданні громадської ради.

   На початку засідання староста Віталій Загаровський відзвітував про свою роботу в 2022 році та про підтримку мешканцями села Збройних сил України.

   Своєю чергою Богдан Миколайович розповів присутнім про передбачений бюджет на благоустрій округу, кошти з якого мешканці села, порадившись, зможуть використати на свій розсуд.

   Очільник громади вислухав проблемні питання та обговорив із присутніми шляхи їх вирішення. Наприкінці засідання Богдан Миколайович наголосив, що в першу чергу ми повинні всіма силами підтримувати Збройні Сили України та допомагати нашим військовим наближати довгоочікувану Перемогу.

 

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Засідання громадської ради відбулося й у Острівецькому та Вікнянському старостинських округах.

   Спершу місцеві старости відзвітували про роботу виконану ними торік, згодом актив старостинських округів обговорив проблемні питання своїх населених пунктів.

  Взяв участь у обговореннях і заступник міського голови Тарас Колісник, який вислухав проблемні питання кожного зі старостинських округів та обговорив із присутніми шляхи їх вирішення.

  Окрім цього Тарас Михайлович ознайомив присутній на засіданнях актив сіл із передбаченими бюджетами кожного з округів, кошти з якого місцеві мешканці, порадившись, зможуть використати на свій розсуд.


 

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

У Торговицькому та Топорівському старостинських округах Городенківської міської ради відбулися засідання  громадської ради, у якій взяв участь перший заступник міського голови Андрій Цюмпала.

   Спершу старости відзвітували про свою роботу за минулий рік, та окреслили плани на рік прийдешній.

  Андрій Петрович вислухав проблемні питання мешканців округів та обговорив із присутніми шляхи їх вирішення.

   Окрім цього розповів активу села про передбачений бюджет на благоустрій округу, кошти з якого мешканці Торговиці та Топорівців зможуть використати на свій розсуд.

   Старости запропонував використати запропонований бюджет на частковий ремонт доріг.  Мешканці села озвучили й свої варіанти використання коштів. 

 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Міський голова Богдан Кобилянський з робочим візитом відвідав Луківський та Незвиський старостинські округи Городенківської міської ради та взяв участь у громадських радах.

  На початку засідання старости відзвітували про свою роботу за минулий рік, та окреслили плани на 2023 рік.     

   Богдан Миколайович розповів присутнім на громадських радах про передбачений бюджет на благоустрій округів, кошти з якого їх мешканці зможуть використати на свій розсуд.   

   Старости запропонували свої варіанти використання коштів, серед яких частковий ремонт доріг населених пунктів. Члени громадських рад озвучили й свої варіанти їх розподілу.

   Очільник громади вислухав проблемні питання кожного із сіл та обговорив із присутніми шляхи їх вирішення.

    Після засідання громадської ради у Незвиську міський голова разом із старостою та директором школи оглянули братську могилу військовим полеглим у Другій світовій війні, яка потребує реконструкції.

Фото без опису  Фото без опису
Фото без опису  Фото без опису
Фото без опису  Фото без опису

Засідання громадських рад відбулося й у Раковецькому та Рашківському старостинських округах.

  Спершу місцеві старости відзвітували про роботу виконану ними торік, згодом актив старостинських округів обговорив проблемні питання своїх населених пунктів.

  Взяв участь у обговореннях і перший заступник міського голови Андрій Цюмпала,  який вислухав проблемні питання кожного зі старостинських округів та обговорив із присутніми шляхи їх вирішення.

  Окрім цього Андрій Петрович ознайомив присутній на засіданнях актив сіл із передбаченими бюджетами кожного з округів, кошти з якого місцеві мешканці зможуть використати на свій розсуд.


  Фото без опису  Фото без опису
У Поточищенському старостинському окрузі Городенківської міської ради відбулася громадська рада, у якій взяв участь голова міської ради Богдан Кобилянський.
   Спершу староста Володимир Бойчук відзвітував про свою роботу за минулий рік, та окреслив плани на рік прийдешній.
   Богдан Миколайович вислухав проблемні питання мешканців округу та обговорив із присутніми шляхи їх вирішення.
   Окрім цього міський голова розповів активу села про передбачений бюджет на благоустрій округу, кошти з якого мешканці Поточища зможуть використати на свій розсуд.
   Староста запропонував використати запропонований бюджет на частковий ремонт доріг.  Мешканці села озвучили й свої варіанти використання коштів. Після засідання громадської ради міський голова разом зі старостою оглянули місцевий ФАП та дитячий садок.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Засідання громадських рад відбулося й у Чортовецькому, Тишківському та Олієво-Королівському старостинських округах.

  Спершу місцеві старости відзвітували про роботу виконану ними торік, згодом актив старостинських округів обговорив проблемні питання своїх населених пунктів.

  Взяв участь у обговореннях і заступник міського голови Тарас Колісник, який вислухав проблемні питання кожного зі старостинських округів та обговорив із присутніми шляхи їх вирішення.

  Окрім цього Тарас Михайлович ознайомив присутній на засіданнях актив сіл із передбаченими бюджетами кожного з округів, кошти з якого місцеві мешканці зможуть використати на свій розсуд.

 

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

 Сьогодні у Слобідському та Сороківському старостинських округах Городенківської міської ради відбулася громадська рада, на якій старости відзвітували про свою роботу за минулий рік.

   На обговореннях був присутній перший заступник міського голови Андрій Цюмпала, який вислухав проблемні питання кожного зі старостинських округів та обговорив із присутніми шляхи їх вирішення.

   Окрім цього Андрій Петрович розповів активу села про передбачені бюджети на благоустрій кожного з округів, кошти з якого мешканці населених пунктів зможуть використати на свій розсуд.

   В обох селах люди першочергово виявили бажання за надані кошти частково відремонтувати дороги своїх населених пунктів.

 

 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Сьогодні у Торговиці відбулося відкриття меморіальної дошки полеглому Герою Петру Поповичу, який поклав своє життя захищаючи Україну у війні з московитами.
🔵🟡Пам'ятний знак розташований на фасаді ліцею ім.Леся Мартовича, в якому свого часу навчався військовий.
🔵🟡Зі словами співчуття і вдячності родині Героя на відкритті виступив перший заступник міського голови Андрій Цюмпала.

 

 

 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

В Торговиці відбувся перший волейбольний турнір пам'яті Поповича Петра Миколайовича - Героя, який поклав життя за вільну і незалежну Україну в бою з російськими окупантами.
🏐В турнірі взяло участь шість команд із Городенки, Торговиці, Топорівців, Гвіздця, Заліщиків і Снятина.
🏐На урочистому відкритті з вітальним словом виступив перший заступник міського голови Андрій Цюмпала, побажавши учасникам вдалої гри.
🏐Золото турніру🥇 здобула команда з Гвіздця, срібло🥈 вибороли господарі турніру, бронзові🥉 нагороди вирушили до Снятина.

 

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

 

Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан із Архіпастирським візитом відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці та Вознесіння Господнього у селі Воронів, де, у співслужінні духовенства ПЦУ очолив Архієрейську Божественну Літургію та привітав настоятеля храму, отця Михайла Возняка, із ювілеєм від дня народження.
   Міський голова привітав Митрофорного Протоієрея, капелана, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці та Вознесіння Господнього отця Михайла Возняка з ювілеєм та вручив Подяку за вагомий внесок у розвиток духовності, національно-просвітницьку діяльність, виховання підростаючого покоління в дусі християнської моралі, любові до батьків і України, допомогу бійцям ЗСУ долати страх та полегшувати біль їхніх втрат, вселення віри та впевненості у перемогу та з нагоди 50-річного ювілею.

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні відзначено 104 річницю проголошення Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).
    Квіти пам’яті та шани від Городенківщини лягли до підніжжя пам’ятника Леву Бачинському, віце-президенту Західноукраїнської Народної Республіки в селі Серафинці.
Доля ЗУНР вкладається у коротку з точки зору історії мить, бо ця держава проіснувала лише вісім місяців. Але не часовий вимір став визначальним.
   За своєю значущістю, за політичним резонансом і впливом вона стала провісницею нової вільної доби, адже навіть за той короткий час, в надзвичайно складних обставинах, Західно-Українська Народна Республіка встигла продемонструвати, що вона є прикладом європейської правової держави — з усіма атрибутами демократичного й громадянського суспільства.

Фото без опису Фото без опису

В Котиківці тривають ремонтні роботи з заміни водогону.

Городенківське ДВУВКГ ( Городенка Водоканал) продовжують ремонтували водогін у Котиківці. Ще понад 100 метрів труби замінили по вул. Шевченка.

 

 
Росохацький Старостинський Округ готується до дня народження Держави!
 
 
Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису
 
 
 
 
 
Фото без опису  Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису
 
Жителі старостинських округів активно долучилися до сьогоднішньої весняної толоки.
Участь під керівництвом старост взяли всі ті, кому не байдужий його населений пункт. Спільними зусиллями, працівників сільських клубних та освітянських установ, бібліотек, медиків, переселенців та всіх активних мешканців села, приведено в належний санітарний стан сквери, дитячі та спортивні майданчики, пам’ятні знаки, кладовищ, вулиці та громадські місця населених пунктів.
Порядок та чистота надає нам віри у мир та добро, загартовує нашу силу й волю, підтримує в наших серцях любов та надію!
Разом до Перемоги!
 
Фото без опису Фото без опису
Продукти харчування зібрали працівники КНП "Городенківської БЛІЛ" та домашні вареники передали від Ясенево- Пільнівського старостинського округу громади.
Це все відправили для військових ЗСУ .

Відкриття меморіальної дошки полеглому Герою Іванові Бундзяку

Сьогодні, 25 квітня, у Глушкові відбулося відкриття меморіальної дошки полеглому Герою Іванові Бундзяку, який поклав своє молоде життя захищаючи Україну від московських окупантів. Пам'ятний знак розташований на фасаді навчального закладу, в якому свого часу навчався військовий. Право відкрити меморіальну дошку надали батькам і сестрі полеглого Героя, побратимам, міському голові та старості старостинського округу. Отці Іван Теремко та Роман Лапчинський освятили меморіальну дошку та помолилися разом із присутніми за упокій душі загиблого Героя, та всіх хто віддав життя за волю і незалежність України. Зі словами співчуття і вдячності родині Героя на відкритті виступив міський голова Богдан Кобилянський, староста Василь Курилюк та ветеран російсько-української війни Василь Бойчук. Опісля відкриття квіти пам'яті лягли до меморіальної дошки Героя.

15:11 25.04.2025

Передвеликодня толока Раковецької гімназії

Передвеликодня толока Раковецької гімназії. Вчителі, працівники та учні гімназії, сьогодні навели порядок на території та довкола неї. «В гурті робити — як із гори бігти.»

10:32 18.04.2025

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень